23-27 червня 2014 року
тренінг
Проведено тренінг для співробітників клініко-діагностичних лабораторій, а також для співробітників медико-санітарних частин пенітенціарних закладів в Харківській, Донецькій, Херсонській, Запорізькій обл..
У тренінгу прийняли участь 12 учасників.